Witamy na stronie

77-200 Miastko, ul. Wrzosowa 1

tel/fax (059) 857 82 80

e-mail: gmiastko@wp.pl

Dzisiaj jest niedziela 28 maja 2017.
Imieniny obchodzą;: Jaromir, Just, Justyna, Wiktor, Jaromir

REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3
IM. JANA PAWŁA II W MIASTKU
ROK SZKOLNY 2017/2018

Termin rekrutacji do klasy pierwszej:
03.04.2017 r. - 21.04.2017 r.

HARMONOGRAM

OBWODY SZKOLNE

ZGŁOSZENIE DZIECKA DO KLASY PIERWSZEJ

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO KLASY PIERWSZEJ
DLA KANDYDATÓW ZAMIESZKAŁYCH POZA OBWODEM SZKOŁY

Pobierz zgłoszenie: Plik do wydruku (pdf)

ZGODA NA DALSZĄ REALIZACJĘ OBOWIĄZKU SZKOLNEGO
W OBWODZIE NOWO UTWORZONEJ SP NR 3

Pobierz zgłoszenie: Plik do wydruku (pdf)
25 maja 2017

Pół tony karmy dla "Bezdomnego Kundelka"

W czwartek przekazano ją Miasteckiemu Stowarzyszeniu na Rzecz Zwierząt „Bezdomny Kundelek”. To nie był pierwszy taki dar. – Akcja trwała praktycznie cały rok. Karmę przynosiliśmy do szkoły. Pomogliśmy bezdomnym zwierzątkom i mamy nadzieję, że starczy im to na długi czas. >>Czytaj więcej:<<

24 maja 2017

Rada Rodziców prosi chętnych rodziców o pomoc w organizacji kiermaszu i sprzedaży ciast w Dniu Dziecka.

17 maja 2017

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół gminy Miastko i gmin sąsiednich do udziału w Konkursie na Logo Szkoły Podstawowej nr 3 w Miastku. Szczegóły w regulaminie.

Pobierz regulamin: Plik do wydruku (pdf)

16 maja 2017

Bałtycki Festiwal Nauki

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w Bałtyckim Festiwalu Nauki, który organizujemy w porozumieniu z Uniwersytetem Gdańskim oraz Akademią Pomorską w Słupsku.
Festiwal w naszej szkole odbędzie się w dniu 26.05.2017 r. w godz. 8.30-13.00. Szczegółowe informacje na stronie festiwalu >>zobacz<<

11 maja 2017

„Dzień otwartej szkoły”

W dniu 10 maja w naszej szkole miał miejsce „Dzień otwartej szkoły” dla przyszłych uczniów klas 3, 4, 5 i 6 i ich rodziców.

10 maja 2017

Wystawa malarstwa Karoliny Szyman-Piórkowskiej

W dniu 10 maja w naszej szkole miało miejsce otwarcie wystawy Karoliny Szyman-Piórkowskiej, autorki portretów Jana Pawła II wykonanych według fotografii Grzegorza Gałązki.

9 maja 2017

Majowy rajd z GP w plener

W dniu 6 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w 127 rajdzie pieszym „Z Głosem Pomorza w plener” z okazji 400. – lecia Miastka. Podczas wspólnej wędrówki zwiedzali nowy obiekt Nadleśnictwa Miastko -połączony z pokazem flory i fauny gminy Miastko. Następnie trasa wiodła ścieżką edukacyjną „Do źródeł Studnicy” przez „Dziuplę edukacyjną” z arboretum – tu uczniowie doskonalili umiejętności rozpoznawania gatunków roślinności rodzimej. Kolejny etap wędrówki to Kraina Rummela - to kompleks rekreacyjno przyrodniczy z leśną ścieżką dydaktyczną „U źródeł Studnicy”. Obszar ze strefą wododziałową Pojezierza Pomorskiego – głównym działem wodnym pomiędzy rzekami odprowadzającymi wody bezpośrednio do Bałtyku oraz zlewni Wisły i Odry. Całość uwieńczyło ognisko integracyjne w „Zielonym ruczaju”. Tu młodzież uczestniczyła w rożnych konkursach i zabawach. Uczestnicy otrzymali ciekawe nagrody oraz posilili się grochówką.

8 maja 2017

Audycja umuzykalniająca

6 maja 2017

Akcja hospicyjna „Pola nadziei”

Akcja ta, o zasięgu ogólnopolskim oraz międzynarodowym, skierowana jest głównie do osób młodych, a jej celem jest edukacja i uwrażliwienie społeczeństwa na ludzi potrzebujących pomocy, chorych i cierpiących, będących w trudnym okresie odchodzenia z tego świata. Żonkile są symbolem nadziei w walce z chorobą nowotworową.

Wzorem lat ubiegłych wolontariusze z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miastku działajac w ramch Szkolnego Koła Caritas pod kierunkiem ks. Bogusława Płocharskiego uczestniczyli w tej ogólnoświatowej Kampanii. Zasadzone wcześniej żonkile rozprowadzali za symboliczną kwotę 30 kwietnia 2017 - w Trzecią Niedzielę Wielkanocy - po każdej Mszy św. Podczas akcji udało się zebrać 1781,50 zł. Cała kwota została przekazana dla Domu Hospicyjno-Opiekuńczego Caritas w Darłowie.

5 maja 2017

Serdecznie zapraszamy

na uroczyste otwarcie wystawy Karoliny Szyman-Piórkowskiej, autorki portretów Jana Pawła II wykonanych według fotografii Grzegorza Gałązki.

Wystawa odbędzie się w auli Gimnazjum
z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
im. Jana Pawła II
w Miastku ul. Wrzosowa 1
w dniu 10 maja 2017 r. o godz. 16.00

Wystawa prac malarskich czynna będzie
od 10 do 27 maja 2017 r. w godz. 9.00 – 17.00

Patronat honorowy: Burmistrz Miastka Roman Ramion

2 maja 2017
W związku z Jubileuszem 100 - lecia parafii ogłoszone zostały konkursy plastyczne i literackie. Udział mogą wziąć dzieci i młodzież.
Do wygrania atrakcyjne nagrody, które wręczane będą w trakcie festynu zorganizowanego w ramach Jubileuszu w dniu 28 maja na boisku między ul. Piłsudskiego i Wybickiego.
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału.

Regulamin konkursu plastycznego pn. „MARYJA NASZA WSPOMOŻYCIELKA”
Wersja do wydruku (docx)

Regulamin konkursu literackiego pn. „PARAFIA MALOWANA SŁOWEM”
Wersja do wydruku (docx)