Strona Główna


Pobieralnia


Galeria


Linki


Szukaj


Kontakt

Nasze gimnazjum
Uczniowie
Rada Rodziców
Szkoła w obiektywie
Losowa fotografia
Inne
SKKT TREKKINGOWIE
Regulaminy wycieczek
Witamy
Witamy na stronie

Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
im. Jana Pawła II w Miastku

77-200 Miastko, ul. Wrzosowa 1

tel/fax (059) 857 82 80

e-mail: gmiastko@wp.pl


Imieniny
Dzisiaj jest niedziela 11 grudnia 2016.
Imieniny obchodzą;: Damazy, Waldemar, Daniel, Stefan
2 grudnia 2016

Pokaz rycerski
Fotorelacja
Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

30 listopada 2016

Rajd NocnyW dniu 26 listopada br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli Rajdzie Nocnym. Trasa rajdu Miastko – Słupsk - Orzechowo Morskie - Zapadłe – Miastko. W czasie nocnej wędrówki leśną ścieżką dydaktyczną „Orzechowska wydma” uczniowie poznawali walory krajoznawcze Obszaru Chronionego Krajobrazu „Pas pobrzeża na wschód od Ustki”. Całości dopełniło ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek.
Fotorelacja
Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

25 listopada 2016

Sukcesy naszych uczniów w sporcieW tegorocznych zmaganiach sportowych w ramach Gimnazjady 2016 nasi uczniowie odnotowali znaczące osiągnięcia. Pragniemy pogratulować naszym sportowcom wyników i życzyć im dalszych sukcesów:
• I miejsce w finale województwa w drużynowym badmintonie dziewcząt: Joanna Kosarzycka, Natalia Maciupa, Klaudia Łopacka
• I miejsce w finale województwa w drużynowym badmintonie chłopców: Szymon Cybulski, Kasper Jereczek, Mateusz Gruba
• V miejsce w finale województwa (I miejsce w powiecie) w sztafetowych biegach przełajowych chłopców: Ryszard Bujwid, Szymon Cybulski, Wiktor Gajewski, Oskar Jankowski, Adrian Jóźwiak, Jakub Korniak, Wojciech Mostowski, Radosław Płaczkowski, Maciej Rembarz, Piotr Trzeciński, Jakub Wróblewski, Dominik Zmuda-Trzebiatowski
• III miejsce w okręgowej lidze wojewódzkiej Juniora C2 w piłce nożnej
• IX miejsce w okręgowej lidze wojewódzkiej Juniora C1 w piłce nożnej
• I miejsce w finale powiatu w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców
• I miejsce w finale powiatu w tenisie stołowym chłopców
• II miejsce w finale powiatu w tenisie stołowym dziewcząt
• II miejsce w finale powiatowym w szachach
• III miejsce w finale powiatu w unihokeju dziewcząt
• III miejsce w finale powiatu w unihokeju chłopców
• III miejsce w finale powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
Drukuj

22 listopada 2016

„Czad i ogień. Obudź czujność”W dniu 22 listopada br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z dowódcą Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Miastku st.kpt. Dariuszem Dwulitem oraz jego zastępcą mł. kpt. Pawełem Rokuszewskim. Panowie strażacy podczas przygotowanych zajęć pn. „Czad i ogień. Obudź czujność” uwrażliwiali młodzież na zagrożenia mogące pojawić się w ich otoczeniu, a wynikające z rozpoczętego sezonu grzewczego. Zajęcia prowadzone były w ramach kampanii profilaktyczno-edukacyjnej informującej o zagrożeniach związanych z zatruciami wywołanymi tlenkiem węgla. Celem kampanii, jest uświadamianie istnienia niebezpieczeństw związanych z tlenkiem węgla oraz pokazanie, jak można zapobiegać zatruciom.
Zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem uczniów, którzy „zasypali” prowadzących wieloma pytaniami.

Fotorelacja
Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

22 listopada 2016

Sukces Karoliny Kuniszewskiej z kl. III cW czwartek 17 listopada br. w czytelni Biblioteki Publicznej odbył się gminny konkurs recytatorski poezji patriotycznej pt. „Historia tworzy naszą tożsamość”. Miło nam poinformować, że nasza uczennica, Karolina Kuniszewska, zajęła w nim II miejsce w kategorii młodzieży gimnazjum. Serdecznie gratulujemy Karolinie sukcesu!
Fotorelacja
Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

11 listopada 2016

98. rocznica Odzyskania Niepodległości


Narodowe Święto Niepodległości jest najważniejszym polskim świętem narodowym. 11 listopada 1918 roku po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość.

Po latach rozbiorów, dokonanych przez Austrię, Prusy i Rosję w latach 1772-1795, powstaniach narodowych (Listopadowym 1830 i Styczniowym 1863), zmaganiach na różnych frontach, Polacy dzięki niezłomności, patriotyzmowi i bohaterstwu wywalczyli wolność. Ogromną rolę w odzyskaniu niepodległości odegrał pierwszy marszałek Polski – Józef Piłsudski.

Dzień 11 listopada ustanowiono świętem narodowym w 1937 roku. Od roku 1939 do 1989 obchodzenie tego święta było zakazane.
Po upadku rządów komunistycznych nabrało szczególnego znaczenia i jest dniem wolnym od pracy.

Główne obchody z udziałem najwyższych władz państwowych mają miejsce w Warszawie na placu Józefa Piłsudskiego. W samo południe przed Grobem Nieznanego Żołnierza odbywa się uroczysta zmiana warty.

W całym kraju organizowane są patriotyczne wiece i pochody, a w kościołach odprawiane msze w intencji ojczyzny. Od upadku komunizmu w 1989, co roku w stolicy dla upamiętnienia święta kilka tysięcy chętnych bierze udział w Biegu Niepodległości.

Wydarzenie to w naszej szkole uczciliśmy uroczystym apelem oraz udziałem w gminnych uroczystościach z okazji 98. rocznicy Odzyskania Niepodległości w Parku Miejskim pod Pomnikiem Narodu Polskiego.
Fotorelacja
Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

22 października 2016

Rajd „W nieznane”22 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział Rajdzie „W nieznane”, który miał miejsce na terenie Parku Krajobrazowego „Doliny Słupi”. Wędrówka rozpoczęła się w Gałąźni Małej następnie wiodła przez elektrownię wodną, jez. Konitowskie, zamek wodny, jez. Głębokie, a zakończyła się w Gałęzowie. Długość: 7,8 km. Oczywiście na zakończenie było ognisko i różne konkurencje.

Fotorelacja
Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

22 października 2016

Goście z Litwy21 października w naszej szkole gościła delegacja z miasta partnerskiego Tytuvenai (Litwa). Delegacja uczestniczyła w koncercie, w którym wystąpią uczniowie, głównie uczestnicy tegorocznego wyjazdu na Litwę. Gimnazjaliści podzielili się wspomnieniami z pobytu w Tytuvenai.

Fotorelacja
Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

21 października 2016

Ubezpieczenie uczniów


Uwaga! Ostateczny termin wpłat na ubezpieczania uczniów upływa 31.10.2016

Drukuj

20 października 2016

Profilaktyczna akcja „NIEĆPA 2016”14 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w profilaktycznej akcji „NIEĆPA 2016” . W Słupsku na Hali Gryfia odbył się koncert Patrycji Markowskiej oraz zajęcia profilaktyczne.

Fotorelacja
Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

17 października 2016

Rajd śladami św. Jana Pawła IIW dniu 13.10.2014 w ramach obchodów Dnia Patrona grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w Rajdzie śladami św. Jana Pawła II do Koszalina.

Fotorelacja
Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

Strona 1 z 46 1 2 3 4 > >>
Bip
Bip
Logo szkoły
Patron szkoły
Szkoły Partnerskie
Bad Fallingbostel
Tytuvenai
MSO
Miasteckie
Stowarzyszenie Oświatowe
Kalendarz
Grudzień 2016
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
11 grudnia 2016
Źródło: MeteoGroup
Pomóż dzieciom
Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Język polski
Język polski
Jeżdżę z głową
Jeżdżę z głową
Projekt edukacyjny 11/12
Projekt edukacyjny 11/12
Administrator:markgry Copyright © Gimnazjum Miastko 2011 5012738 Unikalnych wizyt